هزینه عمل کوچک کردن سینه زنان

هزینه عمل کوچک کردن سینه

انتخاب عمل کوچک کردن سینه در مقایسه با سایر جراحی‌ های انتخابی به سادگی با این واقعیت متمایز می‌ شود که اغلب با یک وضعیت پزشکی یا ناراحتی همراه است. زنانی که به کوچک کردن سینه فکر می کنند معمولاً به دلیل ناراحتی فیزیکی به دلیل سینه های بزرگ یا سنگین، مانند کمردرد، کشیدگی گردن و دلایل مشابه مایل به انجام آن هستند. هر ساله هزینه عمل ماموپلاستی کاهشی با تغییراتی روبرو می شود که در این مقاله به عوامل تعیین کننده هزینه عمل کوچک کردن سینه زنان خواهیم پرداخت.

مشاوره تلفنی پستان با دکتر حریری

قیمت عمل کوچک کردن سینه چقدر است؟

ماموپلاستی دو نوع دارد: ماموپلاستی کاهشی و ماموپلاستی افزایشی. ماموپلاستی کاهشی به جهت کوچک کردن سینه زنان استفاده می شود. سینه های بزرگ موجب کمر درد، درد شانه ها و عدم توانایی در انجام برخی فعالیت ها می شوند. بنابراین این عمل علاوه بر جنبه زیبایی می تواند جنبه درمانی نیز داشته باشد. در ماموپلاستی افزایشی ممکن است از پروتز برای بزرگ کردن سینه ها استفاده شود و علاوه بر هزینه خود عمل هزینه پروتز را نیز در بر می گیرد. در نتیجه به طور کلی می توان گفت هزینه عمل کوچک کردن سینه زنان از هزینه عمل بزرگ کردن سینه کم تر خواهد بود. برای اطلاع از هزینه عمل ماموپلاستی بر روی متن لینک داده شده کلیک کنید.

معیار های تعیین هزینه عمل جراحی کوچک کردن سینه

عمل کاهش سایز سینه یک نوع جراحی زیبایی است که گاهی اوقات جنبه درمانی نیز دارد. معیارهای تعیین کننده هزینه آن مانند قیمت پروتز سینه عبارتند از:

● هزینه حق العمل جراح

هزینه حق الزحمه جراح بر اساس دانش ایشان، تجربه، مهارت و تکنیک مورد استفاده تعیین می شود. کوچک سینه نیازمند مهارت بالایی می باشد، بنابراین همیشه بهتر است جراح را نه تنها بر اساس هزینه، بلکه بر اساس تجربه و آموزش انتخاب کنید.

هزینه ماموپلاستی کاهشی

● هزینه بیمارستان یا مرکز جراحی

با توجه به آن که این عمل در کلینیک یا بیمارستان انجام می شود، هزینه آن متفاوت است. تجهیزات در بیمارستان ها تکمیل تر است و در عین حال عمل ماموپلاستی کاهشی در شرایط بهتر و امن تری انجام می شود. بنابراین هزینه عمل کوچک کردن سینه در بیمارستان نسبت به کلینیک بیشتر است.

● هزینه بیهوشی

هزینه های بیهوشی برای کوچک کردن سینه به طور قابل توجهی متفاوت است. هزینه های بیهوشی با توجه به زمان عمل و نوع و مقدار داروهای بیهوشی تعیین می شود.

● هزینه نسخه‌ های دارویی

با توجه به شرایط جسمانی هر فرد و تکنیک جراحی به کار رفته، داروهایی برای قبل از عمل، حین عمل و پس از عمل مورد استفاده قرار میگیرد که هزینه های آن ها تعیین خواهد شد.

● هزینه لباس‌های بعد از عمل

بدیهی است که برای ورود به اتاق عمل نیاز است که لباس یا گان اتاق عمل بپوشید. همچنین بعد از عمل با توجه به نظر پزشک خود، ممکن است لازم باشد از سوتین جراحی یا سوتین طبی استفاده کنید که هزینه آن با توجه به برند و جنس مورد استفاده متفاوت است.

● هزینه آزمایش‌های پزشکی

هزینه آزمایشات با توجه به دستور جراح و تعداد آزمایش های مورد نیاز متفاوت است. مهم است که آزمایشات لازم قبل از عمل را انجام دهید و از چکاپ های منظم پس از عمل غافل نشوید.

هزینه عمل کوچک کردن سینه با بیمه

هزینه عمل ماموپلاستی با بیمه، با توجه به نوع بیمه و شرح وظایف آن تعیین می گردد.

هزینه عمل کوچک کردن سینه با بیمه

عمل کوچک کردن سینه با بیمه تأمین اجتماعی

در صورتی که فردی بخواهد از بیمه های دولتی استفاده کند، باید حتما در مراکز تحت نظر بیمه خود پذیرش شود تا بتواند از بیمه خود استفاده کند. اما از آن جایی که عمل ماموپلاستی یک نوع عمل زیبایی محسوب می شود، بیمه تامین اجتماعی آن را تقبل نمی کند.

عمل کوچک کردن سینه با بیمه تکمیلی

با توجه به نوع عمل و هزینه کلی آن، برخی از بیمه های تکمیلی و خصوصی درصدی از هزینه های این نوع جراحی را پرداخت می کنند. سپس خود بیمار باقی هزینه ها را تماما پرداخت می نماید. اگر به دنبال اطلاع از هزینه لیفت سینه هستید بر روی متن لینک داده شده کلیک کنید.

هزینه عمل کوچک کردن سینه زنان در تهران

اولین قدم در در نظر گرفتن قیمت، ارزیابی هزینه ها بر اساس موقعیت مکانی شما و هزینه زندگی در آن منطقه است. هنگام تحقیق، مهم است که در محاسبه هزینه، موقعیت جغرافیایی را در نظر بگیرید. نکته مهم این است که هزینه کل در مناطق مختلف به طور گسترده ای متفاوت است. هزینه عمل در مراکز مهم جراحی پلاستیک در کلان شهر تهران در مقایسه با مناطق کم جمعیت بیشتر است.

جمع بندی

برخی از افراد راهکارهایی برای کاهش هزینه عمل ماموپلاستی کاهشی (هزینه عمل کوچک کردن سینه زنان) پیشنهاد می دهند که معمولاً به ضرر افراد است. انجام این جراحی توسط افراد غیرمتخصص در این زمینه یا مراجعه به پزشکان تازه کار ممکن است هزینه کمتری را به دنبال داشته باشد، اما عواقب ناخوشایندی را در پی خواهد داشت. بنابراین نباید کیفیت را فدای کاهش هزینه ها کرد، در غیر این صورت دچار عوارضی مانند عفونت، باقی ماندن جای زخم، آسيب به غدد شیری، از بین رفتن توانایی شیردهی و از بین رفتن حس نوک سینه ها خواهید شد. در نتیجه انتخاب یک پزشک مناسب از فاکتورهای بسیار مهم برای دست‌ یابی به بهترین نتیجه می باشد. دکتر وحید حریری جراح سینه و فلوشیپ جراحی زیبایی، با هدف اولویت دادن به سلامت و ایمنی شما دارای اعتبار، دانش، مهارت و تجربه لازم برای ایجاد بهترین نتایج است.

دکتر وحید حریری متخصص پروتز سینه

متخصص جراحی سرطان پستان و جراحی زیبایی پستان

فلوشیپ جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی تهران

مقالات مرتبط

سونوگرافی سینه

سونوگرافی سینه

سونوگرافی سینه یکی از روش های غربالگری سرطان سینه است که از امواج صوتی برای تولید تصاویری از ساختارهای داخلی سینه استفاده می‌کند. سونوگرافی برای

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *