لوگو سایت دکتر حریری

درباره ما

درباره دکتر وحید حریری

درباره دکتر وحید حریری

دکتر وحید حریری در 31 شهریور سال 1348 در خانه حریری در تبریز که هم اکنون جزو میراث ملی و موزه مطبوعات است در خانواده پزشکی و فرهنگی چشم به جهان گشود. وی  در رشته پزشکی در دانشکده پزشکی دانشگاه تهران مشغول به تحصیل شد. پس از اخذ مدرک پزشکی جهت ادامه تحصیل در کشور آمریکا در امتحانات تخصص آمریکا در کشور ترکیه شرکت نمود. متاسفانه علی رغم کسب نمرات عالی با توجه به روابط نه چندان حسنه دو کشور در آن سال ها موفق به اخذ ویزا نشد و لذا در رشته جراحی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی ایران شروع به تحصیل و اخذ تخصص نمود.

رزومه دکتر وحید حریری

پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه علوم پزشکی ایران و کسب بورد جراحی عمومی، جهت ادامه تحصیل و کسب تجربه با بورس کشور فرانسه به آن کشور رفت و در شهر پاریس در بیمارستان سنلویی در نزد جراحان بزرگ پلاستیک و پستان فرانسه، پروفسور سروان و پروفسور روول به کار و اخذ تجربه مشغول شد. سپس در بیمارستان جورج پومپیدو در زیر نظر پروفسور شوالیه که از جراحان به نام لاپاروسکوپی در فرانسه و جهان است به علم آموزی، تجربه اندوزی و کار در زمینه لاپاراسکوپی پرداخت. پس از آن به آمریکا رفت و در بیمارستان معروف کلیولند کلینیک که از بیمارستان های شناخته شده و رتبه بالا در آمريکا است در بخش جراحی عروق به کسب تجربه پرداخت و همزمان در بخش جراحی ترمیمی نیز کسب تجربه نمود. سپس به دانشگاه کیس وسترن در شهر کلیولند رفت و در نزد استاد بزرگ جراحی پلاستیک ایرانی الاصل دکتر بهمن غیوران به کسب تجربه و انجام تحقیقات پرداخت. پس از آن برای مدت کوتاهی در کشور سوئد به اخذ تجربه در رشته جراحی دست و استخوان پرداخت و به ایران بازگشت نمود. در ایران پس از شرکت در دوره امتحانات دوره فوق تخصص برای جراحی پلاستیک و ترمیمی در دانشگاه تهران پذیرفته شد و به مدت 3 سال در بخش جراحی پلاستیک و ترمیمی دانشگاه تهران مشغول به کار و کسب تجربه بود.

رزومه دکتر حریری
درباره ما

سپس جهت کار خصوصی در بیمارستان های کسری و مهراد مشغول گردید. در همین مدت به جراحی پستان با توجه به تجریبات قبلی علاقمند گشت و به طور خاص در این زمینه شروع به فعالیت کرد. دکتر وحید حریری با توجه به تجربیات گذشته و مهارت در جراحی پلاستیک و ترمیمی جزو نادر جراحان پلاستیک است که در زمینه سرطان پستان به کار مشغول گردیده است. به همین دلیل با استفاده از تکنیک های جراحی پلاستیک در جراحی های درمانی و سرطان نتایج بسیار خوبی به دست آورده است. وی با توجه به تجربیات گذشته با زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی و اسپانیایی آشنایی دارد و بیمارانی از این مناطق جهت درمان به وی مراجعه کرده اند.

تصاویر مطب

کلینیک دکتر وحید حریری
مطب دکتر وحید حریری