لوگو سایت دکتر حریری

هزینه عمل سینه زنان

هزینه های عمل سینه زنان  چه در حوزه جراحی زیبایی سینه مثل پروتز سینه، لیفت سینه و عمل ماموپلاستی و چه در زمینه ای دیگر مثل سرطان سینه متغیر است. هزینه‌های مربوط به خدمات جراحی سینه هر سال به نسبت سال‌های قبل افزایش دارد و همچنین بر اساس شرایط و مهارت پزشک  هزینه ها تغییر می‌کنند. اگر قصد انجام این جراحی زیبایی  سینه و یا درمان سرطان سینه با قیمت مناسب را دارید با ما همراه باشید تا علاوه بر آشنایی با عوامل موثر بر هزینه با نکات مهمی در مورد این جراحی ها نیز آشنا شوید.

دکتر وحید حریری متخصص پروتز سینه

فلوشیپ جراحی پلاستیک و جراحی پستان دانشگاه علوم پزشکی تهران

هزینه جراحی سینه زنان

هزینه پروتز سینه

عواملی مثل بیماری‌ها، افزایش سن، چاقی یا لاغری ناگهانی و… باعث می‌شود تا بانوان فرم  طبیعی سینه خود را از دست بدهند و نسبت به سینه های خود احساس ناخوشایندی داشته باشند، در این مواقع به کمک عمل پروتز  کردن سینه می‌توان سینه‌ها را ترمیم و بازسازی کرد و اعتماد به نفس را به آنها بازگرداند. همچنین به کمک این روش می‌توان سینه‌های کوچک و نامتقارن را به سینه‌های جذاب و بزرگ تبدیل کرد. اما آنچه در این میان مهم است هزینه پروتز سینه است که هر سال به نسبت سال‌های قبل افزایش دارد. قیمت پروتز سینه نیز از این قاعده مستثنی نیست. در این بین شرایط و مهارت پزشک متخصص پروتز سینه بر قیمت این جراحی تاثیرگذار است. لذا اگر قصد انجام این جراحی زیبایی با قیمت مناسب را دارید با ما همراه باشید تا علاوه بر آشنایی با عوامل موثر بر هزینه با نکات مهمی در مورد این پروتز سینه نیز آشنا شوید.

هزینه لیفت سینه

عمل زیبایی لیفت سینه با جراحی از عمل‌های زیبایی رایج و پرطرف‌دار برای بالا کشیدن سینه های افتاده است. یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی که برای افرادی که به دنبال این جراحی هستند و اهمیت دارد، بحث هزینه لیفت سینه است. چون هر فردی دوست دارد تا با کمترین هزینه‌، از بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات بهره‌مند شود، عمل جراحی لیفت سینه نیز از این قاعده مستثنی نیست. لذا برای مطالعه دقیق تر در مورد عوامل تأثیرگذار در هزینه‌های لیفت بر روی متن لینک داده شده کلیک کنید.

هزینه درمان سرطان سینه

افرادی که مبتلا به سرطان سینه می شوند، از یک طرف استرس درمان آن را دارند و از طرف دیگر هزینه های زیاد درمان سرطان سینه. لذا ما تلاش کردیم تا برای شما میزان حدودی هزینه درمان سرطان سینه که شمامل هزینه های مستقیم و هزینه های غیرمستقیم می شود را تشریح کنیم. هزینه های سرطان سینه علاوه بر داروها، شامل مراحل شیمی درمانی و هچنین انجام آزمایشات، سونوگرافی و ماموگرافی و مشاوره های پزشک هم می شود که مانها را برای شما توضیح داده ایم.

هزینه ماموپلاستی

عمل ماموپلاستی یکی از انواع عمل‌های رایج و پرطرف‌دار زیبایی است که افراد به‌منظور  کوچک و  یا بزرگ کردن سینه (ماموپلاستی کاهشی و ماموپلاستی افزایشی) از آن استفاده می‌کنند. ماموپلاستی در واقع با برش زیر سینه و حذف بافت اضافی باعث زیبایی بیشتر و متناسب شدن سینه‌ها  با وزن بدن شما می‌شود. این عمل یک عمل تهاجمی است و کمتر از سه ساعت طول می‌کشد. یکی از مهم‌ترین سؤالاتی که قبل از انجام این عمل ذهن  افراد کاندید این نوع جراحی را مشغول می‌کند، هزینه عمل ماموپلاستی است. هزینه‌ مربوط به ماموپلاستی برای اغلب مراجعه‌کنندگان مهم است و جزو اولویت‌های اصلی تلقی می‌شود. بیشتر متقاضیان سعی دارند تا این عمل را با کیفیت بالا و قیمت ارزان انجام دهند، اما باید بدانید که معیار انتخاب در جراحی ماموپلاستی نباید قیمت و هزینه‌ باشد.لذا برای مطالعه بیشتر درمورد عوامل مؤثر در قیمت این عمل جراحی بر روی متن لینک داده شده کلیک کنید.

هزینه کوچک کردن سینه

اندازه سینه‌ها یکی از دغدغه‌های اصلی خانم‌ها و دختران جوان است. برخی تصور می‌کنند داشتن سینه‌های بزرگ مزیت محسوب می‌شود. مطمئنا متعجب می‌شوید اگر بدانید سینه بزرگ می‌تواند برای شما مشکلات جدی  مانند فشار بر گردن یا دیسک گردن به دنبال داشته باشد. تناسب اندام زمانی حاصل می‌شود که اندازه سینه با وزن، قد و سایز دور کمر شما تناسب داشته باشد. اگر  احساس می کنید سایز سینه شما بزرگ است و تناسبی با سایر قسمت‌های بدن شما ندارد می‌توانید با استفاده از راهکار‌های ساده حجم سینه خود را کاهش دهید. اما یکی از عوامل مهم تاثیرگذار برای اقدام به انجام چنین جراحی بحث هزینه عمل کوچک کردن سینه زنان است. لذا برای مطالعه بیشتر  درمورد قیمت عمل و عوامل تاثیر گذار بر آن بر روی متن لینک داده شده کلیک کنید.

خدمات دکتر وحید حریری