لوگو سایت دکتر حریری
بهترین دکتر سرطان سینه در تهران| لیست ۱۰ تایی

بهترین دکتر سرطان سینه در تهران| لیست ۱۰ تایی

جراحی سرطان سینه، یکی از حساس‌ترین عمل‌های درمانی است که هدف آن حذف بافت سرطانی از سینه است. این جراحی در دو نوع اصلی لامپکتومی و ماستکتومی هستند. لامپکتومی شامل برداشتن تومور در حین حفظ پستان و اغلب به دنبال پرتودرمانی است و ماستکتومی مستلزم برداشتن کامل پستان است و برای موارد گسترده‌تر توصیه می‌شود. انتخاب پزشک مناسب برای جراحی سرطان سینه برای درمان موثر بسیار مهم است.

بیماران باید عواملی مانند تجربه و تخصص جراح، اعتبار و کارنامه قبلی او را در نظر بگیرند؛ در ادامه قصد داریم شما را با بهترین دکتر سرطان سینه در تهران| لیست ۱۰ تایی از بهترین دکترهای سرطان سینه در تهران آشنا سازیم، پس با ما همراه باشید.

دکتر وحید حریری

دکتر وحید حریری، یکی از بهترین پزشک‌هایی است که در زمینه جراحی پلاستیک و ترمیمی مهارت بالایی دارد. ایشان از بهترین تکنیک‌های جراحی، برای جراحی‌های درمانی و سرطانی استفاده می‌کند و مهارت بالایی در ماستکتومی، انکوپلاستی، ماموپلاستی و… دارند. دکتر حریری دوره پلاستیک و جراحی سینه را در بیمارستان سن لویی و ژرژ پمپیدو پاریس و دوره لاپاراسکوپی را در بیمارستان ژورژ پومپیدو فرانسه گذراندند. همچنین دوره جراحی عروق را در کلیولند کلینیک آمریکا و دوره جراحی پلاستیک را در دانشگاه کیس وسترن در شهر کلیولند آمریکا سپری کردند.

دکتر حریری، بهترین دکتر سرطان سینه

راه‌های ارتباطی با دکتر حریری:

تماس مستقیم با دکتر حریری: 09120048120

تماس با منشی: 09120303249

تلفن مطب: 02188732902

پیج اینستاگرام: tehranbreastclinic @

آدرس: میدان آرژانتین، خیابان الوند، روبروی بیمارستان کسری، بن بست آریا، پلاک ۲، ساختمان پزشکان آریا، طبقه اول

دکتر سید محمدرضا حکیمیان

اگر به دنبال بهترین پزشک برای درمان سرطان سینه هستید، دکتر سید محمد رضا حکیمیان بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. او در زمینه‌های مختلف مانند جراحی سرطان پستان، بازسازی پستان و جراحی زیبایی پستان فعالیت داشته و تجربه بسیاری در این زمینه دارد.

دکتر فرهاد موسی زاده

دکتر فرهاد موسی زاده با داشتن تجربه 21 سال عمل جراحی در زمینه پستان، بهترین مهارت را از آن خود ساخته است. او در جراحی پستان، بازسازی سینه، انکوپلاستی، ماموپلاستی، پروتز پستان و جراح تیروئید تجربه فراوانی دارد.

دکتر علی بخشی

دکتر علی بخشی دوره تخصصی جراحی سرطان خود را در آمریکا گذارنده و متخصص جراحی عمومی و سرطان است. با مراجعه به دکتر علی بخشی می‌توانید از تجارب و مهارت‌های فوق‌العاده او در زمینه بیماری‌های سرطانی بهترین نتیجه را مشاهده کنید.

دکتر علی حجت

دکتر علی حجت دارای فلوشیپ جراحی پستان است و جراحی‌های بسیاری را در زمینه درمان سرطان سینه انجام داده است. از تخصص‌های دیگر ایشان میتوان به بازسازی سینه، درمان بیماری‌های سینه و جراحی پروتز سینه اشاره کرد.

دکتر صمد خضری

دکتر صمد خضری یکی از بهترین پزشک‌ها در زمینه‌های مختلف مانند انجام معاینات دوره‌ای، غربالگری سرطان پستان، نمونه برداری و جراحی انکوپلاستیک سرطان پستان، جراحی سرطان مری، نمونه برداری و جراحی سرطان پوست است که می‌توانید بهترین نتیجه را از درمان خود به دست آورید.

دکتر حجت بهرام ابادی

دکتر حجت آبادی فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است. او تخصص فوق العاده‌ای در لیفت سینه، پروتز سینه، سرطان و حتی بیماری‌هایی مانند جراحی قفسه سینه، تیروئید، لیپوساکشن، اسلیو معده، رژیم درمانی و تزریق چربی دارد.

دکتر علیرضا اذرپیکان

دکتر علیرضا آذرپیکان یکی از بهترین متخصص‌های جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی سرطان است. با مراجعه به ایشان می‌توانید به نتیجه مثبت و مطلوبی از درمان بیماری سرطان دست یابید.

دکتر ناهید نفیسی

برای مشورت در مورد بیماری سرطان سینه و آغاز درمان آن، می‌توانید از دکتر ناهید نفیسی نوبت گرفته و به مطب ایشان مراجعه کنید. دکتر نفیسی متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی پستان هستند که بهترین درمان‌ها را برای بیماری سرطان سینه ارائه می‌دهند.

دکتر فتانه ضیایی

دکتر فتانه ضیایی یکی از بهترین متخصص‌ها در تشخیص و درمان زودرس بیماری سرطان سینه با حفظ سینه است. همچنین او تخصص بالایی در فلوشیپ جراحی پستان، جراحی سرطان پستان و بازسازی سرطان سینه دارند.

جراح سرطان سینه چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یک جراح سرطان سینه ماهر باید دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌ها باشد تا مراقبت جامع و مؤثری از بیمار را تضمین کند. اولاً، دانش پزشکی گسترده بسیار مهم است که شامل آخرین پیشرفت‌ها در تحقیقات، تشخیص و روش‌های درمانی سرطان سینه می‌شود. این تخصص به جراح این امکان را می‌دهد که تصمیمات آگاهانه متناسب با مورد منحصربفرد هر بیمار اتخاذ کند.

همدلی و مهارت‌های ارتباطی قوی به همان اندازه حیاتی هستند. تشخیص و درمان سرطان سینه می‌تواند از نظر عاطفی برای بیماران چالش برانگیز باشد. یک جراح خوب باید محیطی باز و حمایت کننده ایجاد کند و به نگرانی‌های بیماران رسیدگی کند و آنها را در فرآیند تصمیم گیری مشارکت دهد.

جراح سرطان سینه چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

دقت و توجه به جزئیات در جراحی اساسی است.  روش‌های سرطان سینه نیازمند مهارت دقیق برای دستیابی به نتایج مطلوب است. جراحان باید در تکنیک‌های مختلف مانند لامپکتومی یا ماستکتومی ماهر باشند و اطمینان حاصل کنند که می‌توانند رویکرد خود را بر اساس ویژگی‌های خاص تومور و سلامت کلی بیمار تطبیق دهند.

یک جراح ماهر باید به طور موثر برای ایجاد یک برنامه درمانی منسجم که شانس نتایج موفقیت آمیز را به حداکثر می‌رساند، عمل کند. همچنین باید رفاه بیماران خود را در اولویت قرار دهد و بالاترین استانداردهای اخلاقی را در طول تشخیص، درمان و مراقبت های بعدی رعایت کند.

بهترین دكتر سرطان سينه را چگونه انتخاب کنیم؟

انتخاب بهترین پزشک سرطان سینه یک تصمیم حیاتی است که شامل بررسی دقیق عوامل مختلف است.  در مرحله اول، توصیه‌هایی را از پزشکان دیگر، دوستان یا بیمارانی که ممکن است با متخصصان سرطان سینه تجربه داشته باشند، جویا شوید. در مورد مدارک دکتری تحقیق کنید، با تمرکز بر آموزش و گواهینامه‌های هیئت مدیره در انکولوژی و سرطان سینه به طور خاص.

با بررسی تعداد بیماران سرطان سینه که تحت درمان قرار داده‌اند و همچنین میزان موفقیت آنها و نتایج بیمار، تجربه پزشک را ارزیابی کنید. به وابستگی آنها به موسسات پزشکی معتبر توجه کنید، زیرا این می‌تواند نشان دهنده جایگاه حرفه‌ای آنها باشد.

بهترین دكتر سرطان سينه را چگونه انتخاب کنیم؟

اطمینان حاصل کنید که پزشک سرطان سینه با آخرین پیشرفت‌ها در گزینه‌ها و فناوری‌های درمانی بروز است. در نهایت، به غرایز خود اعتماد کنید و در یک مشاوره اولیه، یک رابطه راحت برقرار کنید. یک رابطه مشارکتی و باز با پزشک سرطان سینه برای ارتباط موثر و تصمیم گیری مشترک در طول سفر درمانی شما حیاتی است.  در نظر گرفتن این عوامل به شما کمک می‌کند تا انتخابی آگاهانه برای بهترین مراقبت از سرطان سینه داشته باشید.

در نتیجه نمی توان نقش محوری جراحان را

در مدیریت جامع سرطان پستان نادیده گرفت. ما بهترین دکتر سرطان سینه در تهران را ارائه کردیم زیرا جراحان به طور قابل توجهی در تشخیص زودهنگام، تشخیص دقیق و برنامه‌های درمانی مناسب برای بیمارانی که با این بیماری چالش برانگیز مواجه هستند، مشارکت می‌کنند. تخصص آنها در انجام انواع روش‌های جراحی، از لامپکتومی تا ماستکتومی، نقش مهمی در دستیابی به نتایج مطلوب و حفظ کیفیت زندگی بیماران دارد.

دکتر وحید حریری متخصص پروتز سینه

متخصص جراحی سرطان پستان و جراحی زیبایی پستان

فلوشیپ جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی تهران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *