پروتز سینه اشکی

پروتز سینه اشکی

اگر از اندازه یا شکل سینه های خود ناراضی هستید، عمل بزرگ کردن سینه ممکن است گزینه مناسبی برای کمک به افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس شما باشد. بنابراین یکی از مهم ترین تصمیماتی که باید بگیرید این است که از چه نوع پروتز سینه ای استفاده کنید. در این مقاله سعی داریم درمورد پروتز سینه اشکی یکی از انواع پروتز سینه بطور مفصل و دقیق صحبت کنیم لذا این مقاله را تا انتها بخوانید و سپس در صورت داشتن هر گونه سوال در این مورد، از ما پرسید.

مشاوره تلفنی پستان با دکتر حریری

پروتز سینه اشکی چیست؟

پروتز سینه اشکی (Teardrop Breast Implant) یک نوع پروتز آناتومیک است که شکل طبیعی تری به سینه ها می بخشد، زیرا به آرامی از نوک سینه به سمت استخوان سینه مانند یک سینه طبیعی شیب پیدا می کند. اگر تمایل دارید درمورد پروتز سینه و انواع بیشتر بدانید پیشنهاد می کنم بر روی متن لینک داده شده کلیک کنید و مقاله ما را تا انتها مطالعه کنید.

جنس پروتز سینه مدل اشکی

پروتز سینه مدل اشکی از جنس سیلیکون است و ظاهری مانند اشک دارد. بخاطر امنیت و زیبایی که این مدل پروتز ایجاد می کند، انتخاب نخست اکثر خانوم ها می باشد چون بافتی شبیه به بافت سینه دارد.

این پروتز در صورت ضربه یا صدمه از بین نمی رود و ژل های درون آن به فضا یا لایه های دیگر پروتز وارد نمی شود. این پروتز سیلیکونی برای افراد بالای 22 سال مناسب است. درواقع می توان از آن به عنوان بهترین نوع پروتز برای پروتزهای اشکی استفاده کرد. اگر تمایل دارید درمورد علائم چرخش پروتز سینه بدانید بر روی متن لیک داده شده کلیک کنید.

پروتز سینه اشکی چقدر ماندگاری دارد؟

نکته قابل توجه آن است که این مدل پروتز نباید دچار جابجایی یا چرخش شود، در غیر این صورت نیازمند جراحی مجدد است. همچنین به طور کلی پروتز های سینه طوری طراحی نشده اند که تا آخر عمر دوام بیاورند. در نتیجه در صورت داشتن عوارض یا تغییر اندازه و شکل سینه‌ ها در طول زمان، ممکن است نیاز به تعویض پروتز داشته باشید. اگر تمایل دارید بدانید که پروتز اشکی بهتر است یا گرد پیشنهاد می کنم بر روی متن لینک داده شده کلیک کنید.

پروتز سینه اشکی مناسب چه افرادی است؟

پروتز سینه گرد رایج ترین نوع پروتزی است که زنان برای عمل بزرگ کردن سینه انتخاب می کنند. اما پروتزهای سینه اشکی، بیشتر برای زنانی که به دنبال نتایج ظریف تر هستند، جذاب تراست.

قیمت پروتز سینه مدل اشکی

هزینه عمل جراحی این نوع پروتز متغیر است و با توجه به مهارت و تجربه جراح، برند پروتز و امکانات ارائه شده در بیمارستان یا کلینیک تعیین می گردد. برای اطلاع از جزئیات قیمت پروتز سینه می توانید بر روی متن لینک داده شده کلیک کنید.

قیمت پروتز سینه مدل اشکی

فرق پروتز سینه اشکی با پروتز سینه گرد

برای انتخاب نوع پروتز یا انواع مدل پروتز سینه حائز اهمیت است که از تفاوت های آن ها آگاه باشید. از جمله تفاوت های پروتز سینه قطره اشکی با پروتز سینه گرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

●      ضخامت ژل سیلیکون

ضخامت ژل سیلیکونی موجود در پروتز های گرد ممکن است با ضخامت موجود در پروتز های قطره اشکی متفاوت باشد.

●      شکل و ظاهر آنها

به طور واضح تفاوت اصلی این دو پروتز در نام آن ها است.  پروتزهای سینه گرد به شکل گرد هستند و قسمت بالایی سینه را پر می کنند. همچنین پروتزهای گرد نیز نسبت به پروتزهای قطره‌ای، لیفت بیشتری می‌ دهند. در مقایسه، پروتز های قطره ای بیضی شکل و در قسمت بالا نسبت به قسمت پایین کوچک تر هستند و شکل طبیعی تری را ایجاد می کنند.

جمع بندی

در میان انواع پروتزها که شامل پروتز از جنس سالین و انواع مختلف سیلیکون است، پروتزهای سیلیکونی طبیعی‌ ترین سینه‌ها را ایجاد می کنند. پروتزهای سیلیکونی مانند پروتز سینه اشکی (پروتز قطره اشکی) کمی گران‌ تر از سالین هستند، اما چون از ژل بسیار چسبناک ساخته شده‌ اند، بسیار نرم‌ تر هستند. درنهایت شما می توانید پس از مشورت با دکتر وحید حریری متخصص پروتز سینه در انتخاب نوع پروتز سینه به نتیجه نهایی برسید.

دکتر وحید حریری متخصص پروتز سینه

متخصص جراحی سرطان پستان و جراحی زیبایی پستان

فلوشیپ جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی تهران

مقالات مرتبط

سونوگرافی سینه

سونوگرافی سینه

سونوگرافی سینه یکی از روش های غربالگری سرطان سینه است که از امواج صوتی برای تولید تصاویری از ساختارهای داخلی سینه استفاده می‌کند. سونوگرافی برای

ادامه مطلب »

2 دیدگاه دربارهٔ «پروتز سینه اشکی»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *